Kniha návštěv

Samá chvála :)

Datum: 16.03.2022 | Vložil: Václav

Ahoj.
Jsem jak koukám, další spokojený zákazník

Habr

Datum: 28.04.2021 | Vložil: Jakub

Od Lukáše mám svoje první didgeridoo, je to habrový dlouhán s plným basovým tónem, který je ideální pro mé terapeutické hraní.
Dávám si zvukovou meditaci každé ráno a nemůžu si nástroj vynachválit.
Vstřícné jednání, koupě není pouhým obchodem, ale příjemným setkáním, fajn pokec během zkoušení, sdílení zkušeností a také následná péče a servis jsou jakoby samozřejmostí.
Děkuji a jednoznačně doporučuji.

J.

Jasan

Datum: 03.08.2019 | Vložil: Štěpán

Lukáš mi pomohl skvěle vybrat moje první didgeridoo. Skvěle se vyzná a na vše odpoví. Hra na didgo mě po několika dnech nepřestává bavit. Díky Lukáši

Líska 146 cm 11.5.2019 13:00

Datum: 13.05.2019 | Vložil: Milan

Neuvěřitelná kvalita, hledal jsem chybičku (jsem puntičkář), ani jednu jsem nenašel! Neuvěřitelný člověk co poradí, předvede a vůbec se nesměje když vám to nejde :-))) .Kupní smlouva, český manuál vše jak se patří. Doufám že se to naučím tak ,abych mohl opět podpořit tohoto výrobce - kvalitních didgeridoo . Moc děkuji a dávám Like :-)

Mám didgeridoo!

Datum: 16.02.2019 | Vložil: Aleš

Velmi děkuji Lukášovi za skvělý servis. Kdyby i nákupy všeho ostatního probíhaly tímto způsobem, bylo by na světě lépe. Přesný opak anonymních obchoďáků a e-shopů. Lukáš se mi věnoval dlouho dobu, představil a předvedl všechny nástroje, následně sem si je sám vyzkoušel, a diskutovali jsem je tak dlouho, dokud jsem nebyl s výběrem maximálně spokojen. Prostě úžasnej zážitek, kterým bylo mnohem více, než jen obyčejné nakupování. A samozřejmě i samotná didgeridoo je suprová, ruční a poctivá práce, která je vlastně poměrně dost levná v poměru cena/výkon. Lukáši, ještě jednou díky!

Perfektní web

Datum: 27.08.2018 | Vložil: Germanist.cz

Lukáši, musím ti pochválit web. A především nahrávky jednotlivých nástrojů. Je to pecka. Jen tak dál. Držím ti palce ;) Vendula

...jako hooodně dobrýýýý :o)

Datum: 14.02.2018 | Vložil: PAvla :o)

Od pondělního dopoledne jsem hrdou majitelkou konečně kvalitního a pořádného didgerida...je to dva dny, co si na sebe zvykáme, ale asi jsme si padli s didgem hned zkraje do oka..protože hraje úplně samo a ty pronikavé a nevídané zvuky...no paráda...dokonce mám za sebou i provedenou kombinovanou relaxaci s Vašim didgem...a ty zážitky...prostě božíííí. Doporučuji tohoto výrobce všem, protože je to velmi znalý "ogara" , ví co dělá a hlavně z čeho nástroje dělá...další info po koncertě, který mě čeká :o)

Dárek pod stromeček

Datum: 31.12.2017 | Vložil: Adéla Navrátilová

Manžel je z digerida naprosto unešený, co jej rozbalil pod stromečkem ještě troubit nepřestal (: Děkujeme!

Vstricnost

Datum: 28.11.2016 | Vložil: Dan Hron

Vyrobce je velmi vstricny,
po domluve prijede z Vysociny,
predani je mozne i pres rodinne prislusniky,
a cena vykon je BEST OFka :)
Vybral jsem si jasan 152ku...

Spokojenost

Datum: 18.01.2016 | Vložil: Eliška

Lukáš je supr výrobce! Už mám od něj dvě krásná didgerida a zní úžasně! Děkuji (:

Didgeridoo

Datum: 04.06.2014 | Vložil: Rudolf Sivik

Mam zajem u vas zakoupit didgeridoo pro zacatecnika buk 130. nebo jiny. sivik@elmo.cz

Třešeň - ohodnocena Ondrou Smeykalem

Datum: 25.05.2014 | Vložil: DalC

Ahoj, před nedávnem jsem si koupil https://www.didgeridoobrno.cz/products/jerabina-125-cm/. Byl jsem s ni na workshopu Ondry Smeykala a rikal, ze se mu libi jak je pekne zvucna. Potvrzuji jeho slova. Dekuji za nastroj.

Nákup didgeridoo

Datum: 22.05.2013 | Vložil: Matrixxa

Jsem velmi spokojená s nástrojem,který jsem obdržela..Za dobrou cenu dobrý nástroj...Doporučuji všem :-) Prodejce je velmi vstřícný,poradil mi i dobře na dálku,protože jsem se nemohla dostavit osobně..velká spokojenost s nákupem :-) Ještě jednou díky :-))

didgehrac

Datum: 02.08.2012 | Vložil: Gurol

Tenhle týpek je nejen vyrábí,ale taky si to slušně na nich dává..

Přidat nový příspěvek